İG
Soru Sahibi
2 Aralık 2015 16:50

Sag karin agrisi

Merhaba hocam soruma cevap verirseniz çok çok mutlu olurum psikolojim bozuldu gerçekten. Hocam benim karnimin sağ göbek izasinda bir yıldır bir hassasiyet bi gerilme çekilme hissi var kafaya taktiğin zaman daha çok ağrı hissediyorum kafama takmazsam agrida geciyo sanki ama elimle karnının her iki tarafına bastırınca sağ tarafım daha sert gibi ayrıca biraz fazla derine bastırınca belli bir yerde orda açık bir yara varmış gibi yanarak ağrıyı ve bu ağrı aynı izada sırta ve kasigima doğru yansiyo karın ultrasonu çekildim birşey çıkmadı bütün kan tahlillerim normal kilo kaybı yok ne yapmam gerekiyo lütfen yardımcı olun

2 cevap
Cevaplar (2)

Burda sanırım fonksiyonel bir sorun var. Bu senin psikolojik durumunla artabilir. Takmaya çalış. Geçmiş olsun birde diyetini ayarlamalısın.

2 Aralık 2015 21:42
İG
Soru Sahibi

Teşekkürler hocam.

2 Aralık 2015 23:14

Tekrar geçmiş olsun

3 Aralık 2015 01:31