9 Ağustos 2015 18:54

SAÇ dökülmesi

Merhabalar 2 ay önce saçlarımı 2 defa üst üste boyadım ve saç dökülmem başladı günlük 30-40 tel saçım dökülüyor ve saçım çok cansız acaba dökülen saçlarım yeniden çıkar mı mezoterapi tedavisi sorunumu çözer mi ve de seans hakkında bilgi alabilir miyim ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Servet Karayün
Medikal Estetik Tıp Doktoru

merhabalar Özgür bey,ncelikle şunu diyeyim günde ortalama *** *** ** adet saç dökülmesi normaldir bu doğal saç döngüsünde yaşanan süreçtir.saç kökleri sağlıklı ise aynı güç ve yapıda geri çıkar.sorunlu ve zayıf bir saç ise yine çıkar ama gelen saçlar daha zayıf ve ince olur.Saçınıza nasıl bir boya yaptığınızı bilmiyorum ama sizin ifadenizle boyadan sonra dökülme artmışsa muhtemel etkilemiştir.ama dediğiniz kıl adedi normaldir.saç mezoterapisi ve prp zayıflamış dökülmesi artan .saçlarda hem kıl folikülünü güçlendirip hücre onarımını arttırıyor.bölgesel olarak deride kan akımını da arttırıp daha sağlıklı bir kafa derisi olmasını sağlar .ortalama 10 seans yapılır .daha ayrıntılı bilgi için *** *** ** 57 nolu tel u arıyabilirsiniz .Dr.SERVET Karayün

11 Ağustos 2015 15:37