BM
Soru Sahibi
29 Temmuz 2017 17:55

Ruhsal Sıkıntılrım Var

her zaman her şeyin kötüsünü düşünüyorum iyisini düşünmeye çalışsam olmuyor 17 yaşındayım ve 4 yıldır bi kızı seviyorum unutamıyorum ruhsal bozukluklarım var bazen karanlıkta giderken onu görüyor gibi oluyorum veya başka birşey ama ney bilmiyorum değişik sesler duyuyorum ve herzaman karanlığı seçiyorum sosyal değilim sosyalleşmeye çalıştım ama olmuyor malesef hiçbir aktivitem yok kafede garsonluk yapıyorum tatil geçsin diye ama hiçbir işe yaramıyor gece 3 eve dönüyorum ve sanki yanımda gibi o yanımda gibi ama o kim ? bide çok kötü sinir hastalığım var birşey olduğunda sinirlenirsem böyle şah damarımdan aşağı döğru heryerim karıncalanıyor hissetmiyorum bi sürelik başım dönüyor ve bazen bayılıyor gibi oluyorum bi doktora danıştığımda ise eyer devam ederse beynimde tümör çıkma ihtimali varmış bana bi şekilde yardım ederseniz gerçekten çok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba,öncelikle bu durumu ailenizle paylaşmanızı öneririm. Bu konuda fizyolojk bir bulguya rastlanmaz ise belirtileriniz yükske bir ıhtımalle psıkojenık kokenlıdır.Bu sebebple gecıkmeden bır terapist ile görüşmenizi öneririm. Tesekkurler

3 Ağustos 2017 17:06

Merhaba,öncelikle bu durumu ailenizle paylaşmanızı öneririm. Bu konuda fizyolojk bir bulguya rastlanmaz ise belirtileriniz yükske bir ıhtımalle psıkojenık kokenlıdır.Bu sebebple gecıkmeden bır terapist ile görüşmenizi öneririm. Tesekkurler

3 Ağustos 2017 17:08

Merhaba,öncelikle bu durumu ailenizle paylaşmanızı öneririm. Bu konuda fizyolojk bir bulguya rastlanmaz ise belirtileriniz yükske bir ıhtımalle psıkojenık kokenlıdır.Bu sebebple gecıkmeden bır terapist ile görüşmenizi öneririm. Tesekkurler

3 Ağustos 2017 17:08