TL
Soru Sahibi
15 Şubat 2021 13:53

Regl periyotları

Merhaba Mehmet Bey, 32 yaşımda ve evliyim. Düzenli kullandığım ilaç vs yok, normal kilomun altındayım. Regl düzensizliğinden çok çektim ama 3-4 yıldır herşey yolundaydı. Son 2 aydır 15 günde 4er günlük kanama olmaya başladı canımı çok sıkıyor gidip tahlil de yaptramıyoruz malum. Sadece stres bunun sebebi olamaz herhalde, ne tetiklemiş olabilir? Yine başa mı dönüyoruz diye çıldıracağım artık, mevcut şartlarda ne yapabilirim, sizin fikriniz nedir? Teşekkür ederim, iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Mehmet Fırat Mutlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Malesef muayene edilmeenizi önermekten başka bişey diyemeyeceğim

20 Şubat 2021 10:31