TB
Soru Sahibi
26 Mart 2021 19:29

Referans dışı değer sorusu

EOS 3.8 H (0-3) MON 0.74 H(0.29 - 0.71) EOS H(*** *** **) 0.30 PLT H(*** *** **) 453 Hocam enfeksiyon hastalıklarında tahlilim her şey normal referans dışı değerler bunlar. Cinsel hastalık şüphesi ile başvurmuştum. Değerler ne anlama geliyor hocam referans dışı değerlerimi yorumlamanız mümkün mi acaba. Sizce sorun var mı

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Oğuzhan Koca
Tıbbi Biyokimya

Diğer kan sayımı değerleriniz normal ise bu parametrelerdeki bu kadar farklılıklar bir anlam ifade etmez. Sağlıkla kalın

27 Mart 2021 03:30