NV
Soru Sahibi
16 Ocak 2017 01:09

Psikoloji tecavüz

Selam ben Bakudan yaziyorum size.. Ben psikoloji tecavuze ugradim. Heyatima esgisi gibi devam ede bilmiyorum. Ne yapmam lazim? cocuklugum babasiz uzgun yarim gecti ve 3 yildir dram icindeyim, sonunda korkuclugu yaşadim.Psikoloji tecavuz gordum 19 yaşmda(. Utaniyorum hic kimese anlatamiyorum. Ablamin bana dokunmasi bile meni delirte biliyor. kimseyi gormek istemiyorum. duygularim gitti gozlerimden yaş geliyor ama ağlaya bilmiyorum..sok geçıriyorum bazen bana yardimci olursunuz umarim (

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba..yaşadığınız durum zor ve üzüntü veren bir durum..verdiğiniz tepkilerde yaşadığınız duruma göre doğal tepkiler ama zamanla hayatınızı yaşanılmaz kılabilir..bu nedenle bu durumun izlerini silmeniz icin biran önce bir psikologtan destek almanız lazım..

7 Şubat 2017 19:53