AB
Soru Sahibi
10 Aralık 2020 16:19

Prostatit geçermi ömür boyu kılıcımı

Merhba Hoccam yaklaşık 1 yıl önce muayne olmuştum sizde yaptığınız tahilerle ve ilgilendiğiniz için cok teşekkür ederim tahlirde bisey çıkamadı prostat iltihabı olduğumu söyledniz akıntı ve sertleşme sorunu oluyor sikayetelrim devam ediyor ve hayat kalitem oldukça düştü siskoskopi gibi tahiler de yaptrsak çıkarmı iltahap prostat iltihabının geçmesi için ne yazabiliriz saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güven Aslan
Üroloji , Üroonkoloji

prostat iltihabı tedavisi olarak antibiyotik, öem çözücü, prostat gevşetici ve sertleşme sorunu giderici tedavi içeren bir kür daha almanızda yarar var. buradan reçete yazamayız

28 Nisan 2021 15:38