ur
Soru Sahibi
24 Haziran 2020 17:29

Perianal fitsul

Hocam merhaba 5 yil kadar once size ufak bir olerasyon yaptirmistim makat bolgesinde sigil yakma islemi yaptiniz fakat o esnada bana bende fitsul de oldugunu soylemistiniz o ara kulak asmamistim sigil bitti fakat mini minnacik bir fitsul var mr cektirdim 2.2 mm 22 mm capinda ama acik agzi makat kanalinin iki santim icinde bana. Yardimci olun

2 cevap
Cevaplar (2)

Geçmiş olsun. Fistülünüz küçük ise tedaviniz de küçük ve kısa olacaktır. Randevu alıp gelin, durumunuzu değerlendirelim, tedavi planını yapalım.

24 Haziran 2020 22:23
ur
Soru Sahibi

Peki hocam gelicem lakin ben bir kez ameliyata girdim ciktigimda doktorumuz bana cok kucuk bisi oldugu icin mudahele yapmadiklarini soyledi kescek bisi bulamadik dedi moral olarak coktum adeta umarim bir cozum buluruz pelvik emar cektirdim 2.2 mm. Capinda 22 mm. uzunlugunda bir kanal fitsul gorunuyo saat 2 ila 3 istikametinde sonuclarimida getircem benim sorunum cikis agzi anal kanala cikiyor cunku abse ordan patlamisti sonra bosalttilar ama kanali acik kaldi galiba randovi nasil alirim size

25 Haziran 2020 10:11

Çalıştığım hastaneyi arayıp randevu alabilirsiniz. Adatıp Hastanesi, Kurtköy, İstanbul

25 Haziran 2020 11:27