AK
Soru Sahibi
6 Ocak 2021 18:09

Peniste Akıntı

13:43:00 Tam idrar analizi (Strip+Mikroskopi) - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Dansite (SG) 1.015 Lökosit Strip 3+ Nitrit Negatif pH 8.0 Eritrosit Strip Negatif Protein Negatif Glukoz Negatif Keton(Asetoasetikasit) Negatif Bilirubin Negatif Uribilinojen Normal Eritrosit 1 Lökosit 29 Calcium Oxalat Cristal 0 Triple Fosfat Cristal 0 Ürik Asit Cristal 0 Hyelan Slendir 0 Patolojik Slendir 0 Yassı Epitel 0 Maya 0 Bakteri 0 Hocam yorumlayabilir misiniz? Sadece akıntı oluyor onun haricinde yanma ağrı sızı yara hiçbir belirti yok.

1 cevap
Cevaplar (1)

Steril akıntı.. bakterisiz prostatit olabilir.. akıntının daha ayrıntılı analizi de yapılabilir ama yakınmanız şiddetlenşrse yeniden analiz lazım

10 Ocak 2021 21:19