HT
Soru Sahibi
2 Mart 2019 03:25

Penis ve testiste sızlama

Hocam sorum 29 yaşındaki kardeşimle ilgili. Kendisi birkaç ay önce kanlı idrar ve sağ bel bölgesinde ağrı ile doktora başvurdu. Çekilen böbrek filminde 4mm civarında taş görüldü. Bir süre sonra tekrar ağrılandığında taş biraz daha aşağıya hareket etmişti. Daha sonra tekrar ağrılandı ve filmde taş görülmedi. Fakat bundan 1 hafta sonra, özellikle sabahları olan ve gün içinde azalarak devam eden, penis kökü ve içinde, ayrıca sağ testiste sızlamalar oluyor. İdrar varmış gibi hissettirip, az miktarda idrar geliyor. Bu şikayetlerin başta görülen taşla ilgisi var mıdır, ya da başka bir şey olabilir mi? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Barış Nuhoğlu
Üroloji , Üroonkoloji

Yakınmalar taşla ilgili görülüyor. Üroloji uzmanınızın tekrar değerlendirmesi gerekir.

6 Mart 2019 10:10