KS
Soru Sahibi
10 Mayıs 2019 18:47

Özefagus gastro duodenoskopi

Hocam mideden Özofagus gastro duodenoskopi oldum şikayetim dispepsi kilo kaybı sonucu 20 gün sonra cıkıcak fakat bana verdikleri raporda Özofagus lümen ve peristsltizm normal olup z line 38 cm hiatal kıskanç 58 cm geçildi. Kardiyoozafehal sıfınkter endoskopi retragleksiyonda tam olarak tolera edilmefiginden 1 adet muzukal biyopsi alınabildi. TANI : ÖZAFAGUS Polip? +Antral yüzeyel ülser hocam beni bilgilendirirseniz sevinirim sonuçu gelene kadar gözüme uyku girmiyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu raporu doğru değerlendirebilmek için sizinle yüz-yüze görüşmüş ve sizin şikayetlerinizi biliyo olmam gerek. Ayrıca her nekadar endoskopi için bir sonuç raporu yazılıyor olsa da yine en iyi değerlendirmeyi ancak bakan göz yapar.

17 Kasım 2019 11:13