26 Temmuz 2015 11:33

Over Ca Adenokarsinom

TANI: Endometrium: ATROFİ Myometrium: ÖZELLİK GÖRÜLMEDİ Serviks: SKUAMÖZ METAPLAZİLİ KRONİK SERVİSİT Over: ÖZELLİK GÖRÜLMEDİ Tuba: ÖZELLİK GÖRÜLMEDİ Over (diğer): SERÖZ ADENOKARSİNOM Tuba (diğer): AZ DİFFERANSİYE (YÜKSEK GRADE’Lİ) SERÖZ ADENOKARSİNOM (PRİMER TUBA KARSİNOMU) Lenf ganglionu (sağ pelvik, 6 adet): REAKTİF DEĞİŞİKLİKLER Lenf ganglionu (sol pelvik, 3 adet): REAKTİF DEĞİŞİKLİKLER Lenf ganglionu (sol obturator, 11 adet): REAKTİF DEĞİŞİKLİKLER Lenf ganglionu (paraaortik, 3 adet): REAKTİF DEĞİŞİKLİKLER Sigmoid kolon üzeri: ADENOKARSİNOM İNVAZYONU Omentum: ÖZELLİK GÖRÜLMEDİ Safra kesesi: KOLESTEROLOZİS GÖSTEREN KRONİK KOLESİSTİT Apendiks: SERRATED ADENOM Batın yıkantı sıvısı: ADENOKARSİNOM İLE UYUMLU SİTOLOJİK BULGULAR Hocam bu bulgulara gore annemin durumu nedir. Hastalik kaçıncı evrededir ve kurtulma sansimiz var midir? Cevap verirseniz cok memnun oluruz hocam

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba sadecepatolojıyle ömür tayin edilemez operasyonu yapan dr la görüşmelisiniz

26 Temmuz 2015 12:33
Soru Sahibi

Hocam sadece ömür tayini sormadim ki size, hastaligin durumu ve süreci hakkinda bilgi istedim sizden.

26 Temmuz 2015 14:01
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Ciddi bir durum söz konusu operasyonu yapan doktorla görüşmelisiniz

26 Temmuz 2015 20:49