TB
Soru Sahibi
21 Ekim 2018 17:56

Önemli bir konu

Çok önemli acil Merhaba. Ben sözlümle ilişkiye girdim hamile kaldı. Ve çocuğu düşürdü ve biz ondan sonra bi kaç kez daha beraber olduk ve biz ayrıldık. Aradan 1 yıl geçti benimle beraber olduğu anlaşılır mı?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Haldun Canova
Cinsel Terapi Sertifikalı Tıp Doktoru

Ilk iliskiden sonra sadece 3 gun iliskiye girdigi anlaşılır. Bu zamandan sonra kimle kac kez iliskiye girdigi anlasilamaz

21 Ekim 2018 23:14