KE
Soru Sahibi
18 Kasım 2023 21:03

ÖNEMLİ

merhabalar hocam, öncelikle size nasıl anlatsam inanın bende bilmiyorum. 6 yıl önce bi korkuyla benm hayatım mahvoldu. Çarpıntılarım ve sürekli yarın yine böyle olacağım nasıl olacak başka yere gidememe durumu… ilaç kullandım 6 yıl sonra doktor 10 günde bıraktırdı iki aydır bırakmışım ve çarpıntılarım çoğaldı karnımda atıyor beni rahatsız ediyor iki aydır 7/24 saat full var bu ve yarın sabah yine böyle olacağım ne olacak ne zamn iyileşeceğim durumları oluştu ilaçta artık kullanamam. O kadar kullandım iyileşme sağlamadı şu çarpıntının geçmesi kafamdan çıkması için bir öneriniz var mı hocam. Bir sağlık çalışanı olarak işime bile odaklanamıyorum sürekli içimde kaygı var sürekli korkuyla yaşıyorum. Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar. Anksiyete bozukluğu tekrarlayabilen bir hastalıktır. Hastanın durumuna göre tedavi süreleri değişebilmektedir. En kısa zamanda bir psikiyatrist ile görüşerek tedavinize başlamanızı öneririm. İyi günler dilerim.

23 Kasım 2023 10:23