UH
Soru Sahibi
30 Nisan 2014 10:42

Omuz çıkığı

Sn.Berkan Bey; Merhaba benim omzum Çıkıyor yaklaşık 10 defa çıktı ve kendim takıyorum takar iken resmen ağlıyorum doktora gittiğimde çıkık halinde geleceksin dedi ama ben çıktığında bırakın doktora gitmeyi omzumu takmaktan başka bişey düşünmüyorum.çok kötü bir şey bu durumun tedavisi nedir acaba. teşekkürler. Saygılarımla..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Berkan Mersa
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Hasan bey, Bu konuda bir Ortopedi uzmanına danışmanız uygun olacaktır. Ben Plastik Cerrahi ve El Cerrahisi uzmanıyım. Geçmiş olsun

6 Mayıs 2014 15:39