İF
Soru Sahibi
30 Kasım 2016 15:24

Okul fobisi

Benim kizin 10 yasinda ve 1 aydir okula zorla gidiyor hatta çoğu gitmiyor bana yardimci alabilir misiniz kaç seans biter

1 cevap
Cevaplar (1)

Fatoş hanım merhaba, mail kutumdaki sorun nedniyle sorunuzu geç gördüm,kusura bakmayın. Kızınızda sorun devam ediyorsa Hipnoterapi çok faydalı olur ve ortalama 5 seansta çok iyi sonuç alacağımıza inanıyorum.Sorularınız olursa *** *** ** 22 veya *** *** ** 63 den bana ulaşabilirsiniz. Dr.Ender Vardar Psikoterapi &Hipnoterapi

22 Aralık 2016 21:14