BE
Soru Sahibi
6 Ocak 2018 23:37

OKB , Hipnoz , Deoresyon

Merhaba hocam . Ben Emine BOZBAYIR . Okb hastasıyım ve hayatımı cok fazla olumsuz etkılıyor . Depresyona dönüşmüş ve artık hiç bi şekilde ne okuduğumu anlayabiliyorum ne de odaklanabiliyorum . Öğrenciyim ve kpss ye hazırlanmam gerekıyor ancak yapamıyorum . Bu hastalıktan ve depresyondan hıpnoz ile kurtulmam mumkun mu ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar, okb ve depresyon genellikle birlikte görülür bu durum dikkat dağınıklığına sebep olur ancak altta yatan gerçek neden bir türlü uzaklaştıramadığınız tekrarlayan düşünce ve davranış kalıplarıdır. Tedavisi yapılan terapi ve ev ödevleri ile sağlanır hipnozla tedavisi ise danışana ve rahatsızlığın boyutuna göre değişmektedir. Mutkala uzman desteği almanızı öneririm.

31 Ocak 2018 11:39