DY
Soru Sahibi
22 Ekim 2020 21:10

Oğlum süper kahraman hastası

İyi akşamlar 4 buçuk yaşında oğlum var süper kahraman hastası diyebilirim bunun yanında şiddet eğilimi var vize vurarken kendini kaybediyor bazen bizi duymuyor duyduğu zaman ne söyledim ben diye sorduğumda bilmiyorum diye cevaplıyor Kastamonu araç ilçesinde oturuyoruz bize yardımcı olursanız sevinirim ne yapmamız gerekiyor

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba telefon numaram *** *** ** 81 arayıp Ulaşabilirseniz yardımcı olurum

22 Ekim 2020 23:49