EN
Soru Sahibi
18 Ocak 2018 21:09

Neden tekrer başa dönük

Merhaba!.2bucuk yaşında kızım var.tuvalet eğitimi biraz uzun sürdü 3 haftansonunda tuvaletini söylemeye başladı.herşey çok güzel gidiyordu rüzene koymuştuk fakat 2 -3haftadr başa döndük neden bilmiyorm herşey güzeldi.şimdi tekrar söylememeye başladı çişimi -kakamı yapıyorum diyo ve yapıyo altına yaparken söylüyo. Okadr konuşuyorm yine söylemiyo altına yapıyo neden böyle oldu bilmiyorm neyapmam lazm bilmiyorm sinirlerim çokbozuk duygusal olarakda çok üzgünüm çok yıprandım lütfen yol gösterirmisibiz.herşey yolunda giderken neden tekrar başa döndük???

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar tuvalet eğitiminde genelde ,ara ara olmak ile birlikte bu tür davranışlar yaşayabilirsiniz bu normal bişey . Nekadar az üzerinde durursanız Ve daha tahammüllü davranırsanız ,kazanan siz olursunuz . Sevgiler

22 Ocak 2018 23:59
EN
Soru Sahibi

Bilginiz için çok teşekkür ederim aynen uygulamaya geçeceğim ve elimden geleni yapacağım. İki gündür de aynen böyle davranıyorum. Çok teşekkürler?‍♀️??

23 Ocak 2018 12:38

Sevgiler

23 Ocak 2018 12:34