KF
Soru Sahibi
27 Ağustos 2010 14:25

mrb.benim rahatsızlıgım dudak kenarlarında sarkmalar oluşdu yüzüm elastiğin

mrb.benim rahatsızlıgım dudak kenarlarında sarkmalar oluşdu yüzüm elastiğini kaybeti gibi amaliyatsız vede etkili birsistem ne olabilir,beni kaç senesine geri görür.mimiklerim kaybolmadan.en çok merak ettiğim ise benim keseme uyacakmı yani bunun bana maliyetini en azından ortalama ne olabilir.teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Özlem Şafak
Klinik Biyokimya

Funda hanım, ameliyatsız yüz germe yöntemlerinden Antilax terapi .(radyofrekans ve mesolifting birlikte) oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Gerekirse dolgu ve botoks uygulamaları ile de destek sağlanabiliyor.Hastanın cildinin durumuna göre 3-5 yıl geriye gitmek mümkün oluyor. Maliyet; yapılacak işleme bağlı olarak *** *** ** arasında değişiyor. Kolaylıklar diliyorum...

13 Eylül 2010 10:19