kt
Soru Sahibi
19 Ağustos 2017 12:39

miyde rahatsızlığı

merhaba hocam ben dün endoskopi ve kolonoskopi yapıldı miydemden parça aldılar biyopsi için duvar ve mukozası hiperemik ödemli izlendi biyopsi alındı diyor. bulbus hiperemik ödemli yazıyor ve bagırsaklarım temiz çıktı karnımda şişlik var kanamamda oluyor bulantı ve kusmada var

1 cevap
Cevaplar (1)

Parça sonucu nu beklemek gerekir Şu an gastrit var gibi görünüyor

19 Ağustos 2017 15:11