dm
Soru Sahibi
24 Ağustos 2020 12:07

mide şişkinliği

Hocam merhaba yaşım 19 son 1 haftadır gün içinde mide şişkinliği yaşıyorum ara sıra sancım oluyor geceleri uyutmuyor. Seneler önce midemde gastrit tanısı konmuştu. Kortizon kullandığım için etki yapmış olabilir mi? Ve sabahları nexium 40mg kullanıyorum faydasını görmedim. Mide ve karın ağrılarım devam ediyor şuan da sizinde tavsiyeleriniz var mı teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mert Atak
Genel Cerrahi , Proktoloji

Merhabalar. Kortizon kullanımı gastrit rahatsızlığını tetiklemektedir. Muayene olduğunuz hekim ile görüşmeniz süreç açısından daha doğru olacaktır. Geçmiş olsun.

24 Ağustos 2020 12:40