ÜA
Soru Sahibi
1 Ocak 2021 10:08

Mide kanseri

Halil bey merhaba.Babam 15 yıl önce size mide ca teşhisiyle ameliyat olmuştu.(adenokarsiom 2 evre.midenin 4/3 almıştınız)Bu yıla kadarda şikayeti olmamıştı.Fakat 2 aydır sürekli kusuyor.endoskopi ve patoloji yapıldı.özafajit grade b.subtotal gastrektomi+gastrojejunostomi.aös gevşekliği.kardiyada ve midede lezyon diyor ve erken evre lezyon (?)Diyor.bize ne önerirsiniz ameliyat olması gerekirse bize bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın Kazel öncelikle geçmiş olsun. Babanızın durumunu elinizdeki tüm sonuçlarla beraber değerlendirebilirim. *** *** ** no lu telefondan randevu alabilir, irtibat kurabilirsiniz.

4 Ocak 2021 12:58