YD
Soru Sahibi
25 Mart 2018 06:39

Merhaba Hocam

Merhaba İyi günler hocam çekilen bir diş eksik olan dişin yerine daha sonradan köprü uygulanabilir mi Mümkün müdür bu ?

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhabalar Dilek Hanım, Köprü veya implant uygundur. Her zaman uygulanabilir. Kesinlikle boş kalmamalı. Sağlıklı günler dilerim.

26 Mart 2018 12:47
YD
Soru Sahibi

Anladım Hocam implant değil köprü yaptırmak istiyorum fakat eksik olan dişimin yanındaki dişte boş yani 2 diş yan yana boş bu durumda köprü uygulanamaz diymi ☹

31 Mart 2018 09:33

boşluğun önündeki ve arkasındaki dişler kuvvetliyse köprü yapılabilir.

2 Nisan 2018 17:50