MK
Soru Sahibi
10 Aralık 2021 18:40

mega sisterna magna gebelikk

Hocam merhabalar. 23 haftalık gebeliğimde sisterna magna 10 mm ölçülmüştü. 31. Haftada tekrar dopplere girdim 15 mm ölçüldü. Ama beyinin diğer taraflarında hiç bir sorun yok dendi. Her şey normal bulundu. Bu değer neden büyümüş olabilir? Bebeğin büyümesiyle bir alakası var mıdır?

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Faruk İncecik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

olabilir, bir çocuk nörologuna görünürseniz iyi olur, geçmiş olsun

13 Aralık 2021 09:13
MK
Soru Sahibi

Çok teşekkürler hocam doğumdan sonra hemen götüreceğim

13 Aralık 2021 21:53
Prof. Dr. Faruk İncecik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

geçmiş olsun

16 Aralık 2021 14:23