BH
Soru Sahibi
4 Ekim 2018 22:04

Mastürbasyonda kalp ağrısı

2 sene önceydi bir gün mastürbasyon yaptıktan sonra nefesimde daralma kalbimde bir ağrı hissettim ertesi gün ekg çekildiğimde bir sorun çıkmamıştı ancak 6 ay boyunca mastürbasyon yapamadım yapmayı denediğim zamanlarda kalbimde ağrı gibi bir şey oluyor kalbim hızlı atmaya başlıyordu 6 ayın sonunda mastürbasyon yapınca biraz nefesim daralmıştı ancak kalbimde ağrı olmadan yavaş yavaş eski halime dönmüştüm. Şimdi tekrar aynı sorunla karşı karşıyayım 6 ay önce yine mastürbasyon yaptıktan sonra kalbimde bir ağrı ve nefes darlığı yaşadım şu anda da mastürbasyon yapmaya korkuyorum acaba yapsam bir şey olurmu bu hangi sebepten ötürü oluyor? Sorunumu hangi bölüme danışacağım hakkında da bilgim yok kardiyoloji bölümüne mi yoksa cinsel sağlıkla ilgili bir bölüme mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Haldun Canova
Cinsel Terapi Sertifikalı Tıp Doktoru

Kardilolojiye basvurun. Ama bu fazla heyecana maruz kalinca olabilir .yaşınızı bilemiyorum. Kardiolojiye mutlaka görünün

21 Ekim 2018 23:21