EB
Soru Sahibi
10 Ocak 2020 14:05

Massers botoks

Merhaba Gece diş sıkma alışkanlığımdan dolayı çene yapımda genişleme oldu. Massers botoksu öneriyor musunuz? Syapıyor musunuz. İyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Serdar Sezen
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhaba. Diş sıkma ve dil gıcırdatma problemlerinde botoks uygulaması bir rahatlama sağlar ancak süresi kısıtlıdır. Belirli arkalıklarla tekrarlanması gerekebilir. Ben Ortodontist olarak botoks uygulaması yapmıyorum. Eğitim almış dr arkadaşlara ulaşmanızı tavsiye ederim. Saygılar

19 Ocak 2020 11:14