AN
Soru Sahibi
16 Mayıs 2017 13:28

LYUTESYUN TAVSİYE EDERMİSİNİZ?

Merhaba Hocam, babam prostat ca, kemik metastazı ve çevre lenflerde metastaz mevcuttu. 6.kur kemoterapi aldı, arkasından Horman(zytiga) tedaviye devam etti,Bu arada kemikte ağrı oluşup psa yükselince ışın tedavi gördü 38 seans, son pet sonucuna göre yayılım artmış,bu arada troid ve boyun lenflerinde de metastaz oluştu, tekrar kt önerdiler, ayrıca lu 177 içinde düşünün dediler, sizin fikriniz nedir. kt çok ağır olacak , lutesyum tedavisinden yararlanmak daha mı iyi olur, babamın yaşı 68 İlginize şimdiden teşekkür ederiz.

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun. Lu-177 alınız. *** *** ** 84 randevu alınız ve tüm dosyasını getiriniz. hastanın gelmesine gerek yok.

17 Mayıs 2017 19:11