AE
Soru Sahibi
22 Nisan 2019 10:03

Lütfen cevap verin

Hocam merhabalar. Ben adetimin üçüncü günü erkek arkadaşımla biseyler yaşadım. Ped iç çamaşırı tayt vardı bende ama onda bisey yoktu. Bosalmadi ama hamile kalmaktan çok korkuyorum. Bu olay olduktan 25 gün sonra kanda gebeliğe baktırdım. Adet günüme beş gün varken. Düzenli adet olmuyorum. Bu durumda hamile kalma ihtimalim var midir ? Şimdiden teşekkür ederim

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Selma Nihan Karakaya Çoban
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gebelik oluşması çok çok zor bir ihtimal

22 Nisan 2019 15:01
AE
Soru Sahibi

Bu olaydan 25 ve 30 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım. Negatif çıktı. Geç döllenme olabilir mi tekrarlamama gerek var mi testi ? Cevap verdiğiniz için çok çok teşekkür ederim şimdiden

29 Nisan 2019 20:10
Op. Dr. Selma Nihan Karakaya Çoban
Kadın Hastalıkları ve Doğum

geç döllenme düşündüğünüz gibi bir durum değil Sperm genital kanalda günlerce canlı kalmaz merak etmeyin Test negatifse gebe değilsiniz

30 Nisan 2019 15:10