sa
Soru Sahibi
22 Aralık 2016 17:37

lütfen cevap verin

beyler yaşım *** *** ** dogumluyum adım ali penisimin boyu 17 cm kac yasına kadar büyür cevap larınızı beklerim lütfen cevap verin

1 cevap
Cevaplar (1)

Sayın ali kardeşim. Boyu önemli değildir. Lütfen bunu takıntı yapmayın. Boyu da normal sınırlar içerisinde ve yeterlidir. Bu yaştan sonra da pek büyüme şansı olmaz. Büyütüyoruz diyene de aldanmayınız. Sex sadece koitus -birleşme değildir! 2 bedenin ve ruhun bir olmasıdır. Gençsiniz ve fiziksel boyutta sıkışmışsınız. En tatmin edici olgu ruhsal boyuttadır! Sevgilerimle!

24 Aralık 2016 11:18