öi
Soru Sahibi
5 Aralık 2018 10:34

lustral hk.

hocam merhaba, size birşey sormak istiyorum. bende öfke kontrolü var, öfkemi kontrol edemiyorum,çok çabuk sinirleniyor ve sonra kısa süre içerisinde sakinleşip yaptığıma pişman oluyorum. evliliğimde eşime de yansıyor bu durum. daha önce doktora gittiğimde lustral kullanmıştım ama kaç mg olduğunu hatırlamıyorum. ilerde hamilelik düşünüyorum, bebek istiyoruz. ve eğer ilaç kullanmaya başlamazsam bu durumumdan ötürü arkadaşlarım evliliğimin zarar göreceğini hamilelikten sonra daha da öfkeli olacağımı söylüyorlar, korktum çünkü kocamı çok seviyorum. ve tekrar lustral kullanmak istiyorum,şuan için uygun olan mg nedir sizce, bu durumu kontrol altına almak istiyorum? lütfen bana yardımcı olun teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

öfke kontrol yöntemleri işinize yarayabilir internetten bir bakın, lustral gebelikte kullanım açısından en güvenli ilaçlardan biridir uygun doz *** *** ** mg arası olabilir, ancak en önce bir uzmanla görüşmenizi öneririm

5 Aralık 2018 13:48