of
Soru Sahibi
25 Ağustos 2015 11:02

lenf bezleri

doktor bey soruma cevap verdiginiz icin tesekkur ederim. yanliz kizim kontrole gitmiyor benim birseyim yok diyor gercekten femoral bolge dediginiz o bacak bolgesinde fazla sislik kalmamis cocugu cok doktora goturdugum icin artik gitmek istemiyor burda ozel bir hastanede genel cerrah bakmisti o bize kotrole gelin falan demedi. ben yinede kan ve sedimantasyon vede idrar tahlili yaptirdim temiz cikti.doktor bey sizi cok oyaladigim icin ozur dilerim sizdem ricam bu bolgedeki lenf bezlerinin normal kac santimdir acaba ben bosunami ugrastim doktor doktor cocugumu gezdirdim kontrole gitmesek ileride birsey olurmu tekrar rahatdizlik verdiysem ozir dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aydın Yağmurlu
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

2 cm'nin üzerinde değilse çok endişe etmeyin ama siz yine de doktora götürün

28 Ağustos 2015 11:56