BC
Soru Sahibi
30 Ekim 2018 13:17

Lekelerimden kurtulmak istiyorummm

Nalan hanım benim sorunum yüzümde lekeler var ve bundan çok rahatsızım pskolojim bozuldu evden çıkmak istemiyorum her gören yüzüne ne olmuş diye soracaklar diye korkuyorum ve buda benim ruh saglıgımı bozuyor 1kişi bile yüzünde leke var dese bile moralim çok bozuluyor bana yardımcı olurmusunuz lekelerim yok olur mu beni görmeden de birşer soylemek zor teşekür ederim şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)

Leke tedavisi zor ve uzun..Karşılıklı güven ve disiplinle oldukça başarılı sonuçlarımız var..Siz karar verin yeter..

17 Aralık 2018 12:04