22 Ekim 2013 16:10

leke ve tedavisi

iyi günler mevlüt bey yüzdeki sivilçe lekelerini gidermek ve tenin renginin açarak tamamın aynı renkte olmasını sağlamak için bana neler önerirsiniz... şimdiden çok teşekkürler görüşmek üzere iyi günler..

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Mevlüt Dağ
Medikal Estetik Tıp Doktoru

Merhaba. var olan sivilceler ve izleri için cosmelan leke tedavisinden çok güzel sonuçlar alınmaktadır. Sayfamiz www.activaestetik.com.tr den bunu incelemenizi tavsiye ederim. Daha ayrıntılı bilgi için sizi gormemiz gerekir. Selamlar

22 Ekim 2013 20:09
Soru Sahibi

teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.....

24 Ekim 2013 15:24
Dr. Mevlüt Dağ
Medikal Estetik Tıp Doktoru

ben teşekkür ederim

12 Kasım 2013 07:17