pg
Soru Sahibi
6 Ekim 2020 17:13

lamina tedavisi

merhabalar, benim ön dişim kırıktı kaplama yapıldı ancak o kaplamada delik oluştu ve düşüyor, lamina tedavisi uygulanır mı? ayrıca kesici dişlerim ve diğer dişlerim arasında boşluklar var lamina tedavisi uygulanır mı?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Kaplama yapılan dişe lamina olmaz ,kaplama zirkonyum veya metal destekli porselen olarak yenilenir.Diğer diestemalı dişleriniz ile ilgili düşüncemi muayene ettikten sonra değerlendirmem daha doğru olur.Birkaç yöntemle çözülür.iyi günler.

7 Ekim 2020 10:46