Çİ
Soru Sahibi
6 Aralık 2016 14:46

Kulak Zarı

İyi günler Kolay gelsin benim kulağım çınlıyor, akıntı yok,ağrı yok doktara gitim ameliyat olman gerekiyor dedi sonra çınlama devap ediyor internetten araştırdığıma göre kulak zarım delinmişte ameliyatı nasıl oluyor ne yapmam lazım acaba yardım edermisiniz.

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Oğuz Basut
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Geçmiş olsun. Eğer kulak zarınızda delik varsa bunun cerrahi olarak tedavi edilmesi uygun olacaktır. Acil şifalar dilerim

8 Aralık 2016 21:52
Çİ
Soru Sahibi

Saolun Kulak zarım delik yokmuş işitme testi yapıldı ondada bir sıkıntı çıkmadı doktorum Betaserc diye bir hap verdi çınlama geçebilirmiş veya geçmeye bilirmişte Saolun sorumu cevapladığınız için

9 Aralık 2016 00:03
Prof. Dr. Oğuz Basut
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

.

9 Aralık 2016 07:56