ka
Soru Sahibi
6 Ocak 2016 10:20

Küçük azı dişlerimdeki çürük başlangıçları aşırı diş aralarında ve üstlerinde

Merhaba hocam ben 16 yaşındayım ve dişlerimde siyah çürüğe benzer simsiyah izler var uzunlamasına özellikle azı dişlerimde ve en çokda küçük azı dişlerde ve dibine kadar var siyahlık bayağı arasında yani köküne kadar yaklaşmış diş hekimime muayeneye gittim ve çürük başlangıcı olduğunu söyledi zararsız felan dedi ama ben görünümden rahatsız oluyorum tıpatıp çürüğe benziyor ve diş aralarındakiler çok kötü görünüyor küçük azı dişlerimdeki o çürüğe benzer siyahlıkılardan çok rahatsız oluyorum bir tedavisi varmı acaba diş ağrısı sık sık yapıyor nasıl düzeltiriz acaba küçük azı dişlerimdeki ve özelliklede aralarındaki renklenmeyi siyah kahverengi karışımı bunun tamamen düzelmesi için birşey kullanmamı önerirmisiniz gc tooth mousse veya sizin uygulayacağınız bir tedavi varmı bilgi verirmisiniz icon tedavisi duydum ama o çürük başlagıcı içinmiş işe yararmı neler yapabilirim bu renklenmeler 3 yıldır var

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Caner Yılmaz
Diş Hekimi , Oral İmplantoloji

Dislerin cigneyici yuzeylerine fissür ortucu dedigimiz uygulamayi yaptirabilirsin, daha estetik görunecektir

6 Ocak 2016 14:44