28 Temmuz 2017 00:13

Kryoterapi

Merhaba ersin bey. Ben yaklaşık 5 gün önce yüzümdeki leke için kryoterapi yaptırdım. Doktorum 7 8 gün dokunmamami ve kabuklanmasini beklememi söyledi fakat ilk günün gecesinde uyku sersemi ile yüzümü kasidigim için leke üzerinde biraz kalkma oldu. Bu iyileşmesine engel olur mu ve iz kalır mi ? Teşekkür ederim şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Özlem Hanım. Kriyoterapi sonrası ortaya çıkan kabuklanmalar bir süre sonra kendiliğinden düşebiliyor. Bir sorun olacağını düşünmüyorum. Kriyoterapi sonrasında iz kalma riski var bu açıdan takip edilmeniz önemli. İşlem yapılan merkez sizin takibinizi yapacaktır. Sağlıklı günler dilerim.

28 Temmuz 2017 11:19