ÇŞ
Soru Sahibi
11 Ekim 2018 23:43

Konusma bozukluğu

Merhabalar hocam 12 yaşında kız kardeşim var konuşmasında bozukluk var kelimeleri düzgün diyemiyor bazı kelimelere dili dönmüyor bunun tedavisi var mi düzelme imkanı nedir şimdiden teşekkürler hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, konuşma bozukluklarında konuşma terapisi ile olumlu sonuçlar alıyoruz tabi. Konuşmadaki problemi anlayabilmek için öncelikle bir değerlendirme yapmamız gerekir. Sonrasında terapiye başlanabilir. Ayrıntılı bilgi için telefonla bize ulaşabilirsiniz.

13 Ekim 2018 11:58