BS
Soru Sahibi
15 Şubat 2021 12:20

Kolonkanseri

Kolonkanseri Hocam saygilar esim2yil evvel kolon kanserinden ameliyat ve kemo gordu dr kontrolerini 6ay ara ile oluyor geceleri 11-12ye dogru yatiyor sabahya10a dogru uyaniyor bu durum bagisikligini olumsuz etkilerni beslenmesine yuruyusune dikkat ediyor oberiniz yokmu

1 cevap
Cevaplar (1)

Vitamin eksikliği ya da kansızlık olabilir. Kontrolde bunları doktorunuza söyleyin.

15 Şubat 2021 18:11