BB
Soru Sahibi
29 Ocak 2020 00:03

Kolinerjik Ürtiker

Merhabalar Hocam.Uzun süre doktor doktor gezdikten sonra Kolinerjik Ürtiker teşhisi kondu.Uzun sürmesinin sebebi bende belirti olarak döküntü oluşmuyor lakin vücudumun kaşınan batışan yerleri kızarıyor.Yürüyünce,soğuk bir yerden sıcak bir yere girince,heyecanlanınca,sıkılınca,her tarafıma iğneler batar gibi kaşınıyorum özellikle üst bölgem.Fakat dediğim gibi döküntüm olmuyor bölgesel kızarıyorum.Antihistaminik ilaç yazıldı fakat bu ara ilaç kullanmama rağmen tekrar ediyor ve geldiği zaman atak daha çok acı veriyor.Sorum şu ilaç kullanırken kaşıntının şiddetinin artması ve acı vermesi normal mi?siz ne önerirsiniz bu hastalık için?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Tariflediginiz şikayetler olabilir, tedaviye rağmen bu şikayetler devam ediyor ise mutlaka doktorunuz ile iletişime geçin, tedavi değişikliği yapılabilir. Sağlıklı günler...

3 Şubat 2020 10:20