TB
Soru Sahibi
23 Mart 2016 19:15

kolesterol

Menü (#*** *** **) SORU kolesyerol MenüDoktorsitesi.com (#*** *** **) SORU kolesterol Hocam saygılar 57 yaşındayım prediyabetim var son tahlilde hdl43ldl143tkol185trig140 hbac1 5.6 ldlyi dusurmek için kolesterol ilacı kullanmiyorumubana kolesterol dusurucu olarak spiruline gıda takviyesi önrildi zararı varmı ayrıca hergun kekik suyu iciyorum suyla karıştırarak başka önerimiz yokmu tesekkurler Gizle *** *** ** / Musa Bi. Gizle *** *** ** / MusaBAY

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Ahmet Ersin Atay
Medikal Estetik Tıp Doktoru

MERHABALAR. ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN. KULLANMIŞ OLDUĞUNUZ SPİRULİNE HAKKINDA DEYTAYLI BİLGİ SAHİBİ OLMADIĞIM İÇİN BİR YORUM YAPAMAYACAĞIM. KEKİK SUYU NA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. BİRDE KOLESTEROLE YÖNELİK BİR DİYET VE HER GÜN 1 SAAT YÜRÜYÜŞ YAPMANIZDA FAYDA VAR. SAĞLICAKLA KALIN...

28 Mart 2016 16:12
Dr. Ahmet Ersin Atay
Medikal Estetik Tıp Doktoru

MERHABALAR. ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN. KULLANMIŞ OLDUĞUNUZ SPİRULİNE HAKKINDA DEYTAYLI BİLGİ SAHİBİ OLMADIĞIM İÇİN BİR YORUM YAPAMAYACAĞIM. KEKİK SUYU NA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ. BİRDE KOLESTEROLE YÖNELİK BİR DİYET VE HER GÜN 1 SAAT YÜRÜYÜŞ YAPMANIZDA FAYDA VAR. SAĞLICAKLA KALIN...

28 Mart 2016 16:12