AS
Soru Sahibi
9 Aralık 2021 08:18

Kızlık zarı

Merhaba doktor hanım benim sorum üzerinde çamaşır olmadan yumuşak yastıkla yapılan masturmasyonla kızlık zarı zarar görürmü bunda üç dört yıl önce olmuştu yeni olan bie şey değil sonrasında vajinada yanma kaşıntı batma oldu. Herhangi bir cisim koymadım. Sorularım, böyle durumda bozulur mu, kaşıntı yanma batma neden olmuştur mikrop mu kapmıştır yani kusura bakmayın utanarak söylüyorum yıllardır içim içimi yiyor muayene olmaya çekiniyorum lütfen yardımcı olun sizn cevabınıza ihtiyacım var. Yinede illa muayeneye gerek var mı. Şimdiden teşekkür ederim iyi günler dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayşe İlknur Çelik
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhabalar böyle bir durumda muayeneye gerek yok. Kızlık zarının bizulmasina neden olan bir durum değil

9 Aralık 2021 16:20