BB
Soru Sahibi
12 Nisan 2021 10:45

Kızlık zarı

Hocam merhaba benim bir sorum olucaktı internette çok fazla bilgi kirliliği var bu sorular hakkında hangisine inanmam gerektiğini gerçekten şaşırdım ve buradaki doktorlarımızda hepsi farklı cevap verdiği için kafam aşırı karıştı ve içimi huzursuz etti hocam öncelikle iki bacak açıkken vajinama bir baskın oldu içeriye girebilmek için fakat ben kendimi kasıp geri çektiğim için vajinaya bir giriş sağlanmadı ve daha sonrasında da bir kanama ya da ağrı olmadı sadece baskı oluştuğuu zaman bir ağrı mevcuttu sonra hemen gitti bu durumda kızlık zarına zarar gelmiş olabilir mi hocam ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Semra Çapar
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hayır olamaz. Öyle olsa bisiklet sürünce de kızlık zarı bozulurdu.

12 Nisan 2021 11:42