HT
Soru Sahibi
9 Temmuz 2021 15:41

Kizlik zari bizulmagi

Tuçe hakimoglu selam.doktor hanm ben hic bi iliskiye girmedm benm size sorum olcak. Kizlik zarina aynaylaa bakanda tamamen kapali hic deligi bele gormek olmuyor amma ikkindighmda delik boyuyor . Birazda ikindighmda delik boyuyor delikin etrafi et parcasi kenarlar deligin icindede et parcasi vardr deligin ustndede sanki evvelkine nisbtan bi tane centik vsr sanki sizce ben evlenincee kan olurmi sizce kizlikm bozulmusmudr

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Melahat Atasever
Kadın Hastalıkları ve Doğum

evlenince ne olacağını bilemem muayene olursun tahmin edebiliriz

26 Temmuz 2021 14:00