YE
Soru Sahibi
7 Kasım 2022 19:35

Kilo verememe

İyi günler Sena Hanım İnsülin direncim var ve bel çevremde yağlanma çok fazla dikkat etmeye çalışıyorum ama kilo veremiyorum uygulamam gereken süreç hakkında bilgi alabilir miyim?

1 cevap
Cevaplar (1)

Tabi ki Elif Hanım, öncelikle sizden kan tahlillerinizi ve tüketim kaydınızı talep ediyorum ve arkasında ücretsiz öngörüşme gerçekleştiriyoruz. Hem öngörüşme esnasında aldığım bilgileri, hem kan tahlillerinizi ve tüketim kaydınızı inceleyerek size uygun bir beslenme programı oluşturuyoruz. Daha detaylı bilgi için *** *** ** arayarak iletişime geçebilirsiniz.

7 Kasım 2022 21:07