ÇG
Soru Sahibi
28 Aralık 2014 19:21

kilo........

iyi günler ben 15 yaşındayım.1 Ayda 9 kilo verdim acaba normalmi ? Boyum 1.78 şuanki kilom 71 çok cips yerdim kola içerdim hepsinini bıraktım acaba bu kadar kilo vermek zararlımı ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Selda Öktem
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Sadece cips yemeyi ve kola içmeyi bırakıp verdiyseniz sorun yok. Demek ki çok fazla miktarlarda tüketiyormuşsunuz... Zaten çok da zararlı şeyler. Bence iyi olmuş... Bol bol sebze ve meyve tüketmenizi öneririm.

2 Ocak 2015 11:06