1 Aralık 2021 00:05

Kese görmek

Merhaba hocam en son 20 ekımde adet olmaya baslamıstım 25 ınde bitti birdaha olmadım bugun beta hcg 554 cıktı normal mi keseyi ne zman görebiliriz su asamada ne yapmam lazım bilgi verir misiniz

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Canel Çınar
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

iyi bir usg ile 500 üzerinde görülebilir.

1 Aralık 2021 09:34
Soru Sahibi

Hocam normalde 40 gun suruyo adetım en son 20 ekımde adet görmüştüm. Son adetın ılk gununden itibaren 41.gun kan verdım hcg 554 cıktı ama kese yok. Eger gebelık haftası son adetın ılk gunuyse daha kese gormeden 7 haftalık hamılemı oluyorum bu mumkunmu normal mı gec adet gorenlerde. 28 gunde adet görenler 5. Haftada kese gorduk dıyorlar korkmalımıyım

2 Aralık 2021 01:37
Op. Dr. Canel Çınar
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

48 saat sonra tekrar hcg baktırın.

2 Aralık 2021 09:02