TM
Soru Sahibi
16 Ekim 2019 18:41

Kaygı korkusu

Cevabiniz için teşekkur ederim , genellikle yolculukta sık karşılaşıyorum bana önerebileceğiniz bir kaygı ilaci var mıdır acaba cevremde psikiyatri bulunmamaktadır .

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Kl. Psk. Hakan Çarıkçıoğlu
Psikoloji , Aile Danışmanı (Psikolog)

Size herhangi bir ilaç önermem etik ve yasal değildir. İlaç konusunda sadece tıp mezunu olanlar yani doktorlar (sizin için psikiyatr) size yardımcı olabilir. Hoşçakalın :))

18 Ekim 2019 09:49