TF
Soru Sahibi
27 Ekim 2018 00:52

Kaşıntı ve yanma

Hocam maşallah size nasılsınız ben filiz toközlü sizi ziyarete gelicem çocuklarla işallah hayırlı günler hocam kolay gelsin?hocam vajinada kızarma kaşınma oluyor ilaç kullandım bu sene arada oluyor yanma tekrarlıyor sonra geçiyor arada gene oluyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Başar Önal
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Filz hanım merhaba geçmiş olsun. Gelmeniz uygun olur. Görüşmek üzere.

27 Ekim 2018 08:43